Promocje


Kącik urody

Salon  Fryzjerski

„KAMILA”

„WIKTORIA”

Zapraszamy na

PROMOCJE!!!

 

FRYZJERSTWO:

 Botox na włosy

Jest to kuracja wypełniajaca włos od wewnatrz silikonami które nadają im objetosc idealnie nadaje sie dla włosów cienkich lub rzadkich trwałość zabiegu do 10 myc. można przedłuźyc czas działania botoxu zakupujac w salonie profesjonalna maske do pielegnacji domowej .

 NOWOSC!!!!!

                                     

        80 zł

Regeneracja włosów ultradzwiekami podczerwienia   NOWOSC!!!

Zabieg jest nowoczesną technologią i ratunkiem dla włosów zniszczonych, osłabionych oraz porowatych. Regeneracja jest przeprowadzana przy użyciu nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie żelazka, wytwarzającego ultradźwięki z wiązką podczerwieni. Dzięki temu procederowi możliwe jest wprowadzanie kosmetyku pielęgnacyjnego w głębokie partie włosa. Z pomocą tej technologii można przeprowadzić kurację intensywnie regenerującą włosy. Ultradźwięki rozbijają strukturę płynną kosmetyku na mikro cząsteczki, które poprzez swój rozmiar wnikają łatwiej, głębiej i w większej ilości we włosy.

39 zł

 

KOSMETYKA:

 

Masaz goracymi kamieniami (całego ciała)

(czesciowy)

                80

       60 

 Mezoterapia beziglowa (twarz)

           110

Mezoterapia beziglowa (twarz ,szyja ,dekold)

           130

Nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej osoby? – Kup ,,ZAPROSZENIE UPOMINKOWE”na zabieg kosmetyczny lub usługa  fryzjerska!!!! W atrakcyjnych cenach.

 

ZAPROSZENIE  UPOMINKOWE

,,SEKRET”

Zrób miły prezent bliskiej osobie

Wykupienie zaproszenia upominkowego może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Jeśli chcesz sprawić ukochanej osobie miły prezent a nie masz pewności co najbardziej ucieszyłoby ją(jego). Oferujemy  ZAPROSZENIE UPOMINKOWE. Ty decydujesz jaką kwotę przeznaczasz, a my dbamy aby osoba Tobie bliska wyszła piękna i szczęśliwa.  

ZAPROSZENIE  UPOMINKOWE - jest doskonałym prezentem na każdą okazję m.in.

  • Rocznice ślubu, imieniny, urodziny
  • Święta lub po prostu w dowód miłości dla narzeczonej, żony, matki.

Tel:   517-629-872